Отзывы

Сотрудники
Туцкий Евгений

Туцкий Евгений

Автослесарь

Работает в Oiler с 24.07.2017

Стаж: 1 год 2 месяца

5 отзывов

Ваша оценка

  Представьтесь, пожалуйста:

  E-mail:

  Комментарий:

  Отзывы 5

  • Микола Степанович 11 февраля 2018 г.

   Після покупки на ринку свіжопригнаного з Європи грузового буса, постало питання заміни розхідників, ТО, та оцінки технічного стану авто, для планування подальших регламентних робіт з обслуговування. Автомайстер Євген Туцкий виконав всі роботи на "відмінно", грамотно оцінив стан авто, виявив наявні проблеми, які не були виявилені при огляді на СТО при купівлі авто, надав розумні поради для подальшої безпроблемної експлуатації. Результат: доброякісно виконані регламентні роботи з ТО та таке рідкісне відчуття задоволення від того, що я отримав - добре виконана робота, грамотні поради, спілкування з толковим майстром своєї справи та просто хорошою людиною. А отже, надалі - я ваш постійний клієнт!

   Отзыв полезен? Да(0) Нет(0)
  • Александр 24 января 2018 г.

   Спасибо огромное данному мастеру. Рекомендую 100%. Сразу заметно человек ПРОФЕССИОНАЛ. Знает, что делать и делает это качественно и уверено. Помимо этого что не мало важно объясняет нюансы. Ну что еще сказать ПРОФИ.!!!! Огромное Вам спасибо.

   Отзыв полезен? Да(0) Нет(0)
  • Алексей 3 декабря 2017 г.

   Хороший, грамотный мастер. Быстро, аккуратно, грамотно все сделал. Замена масел в коробке, раздатке, редукторах. И все манипуляции подробно прокомментировал.

   Отзыв полезен? Да(0) Нет(0)
  • Вадим Дубовик 26 октября 2017 г.

   Мастер супер. Всё сделано на высшем уровне. Побольше бы таких мастеров!

   Отзыв полезен? Да(0) Нет(0)
  • Андрій 28 июля 2017 г.

   Дякую за швидкий, професійний та чудовий сервіс!

   Отзыв полезен? Да(0) Нет(0)